Про колектив Pixel.com

Колектив Pixel.com вітає Вас на нашому сайті.

Наш колектив працює в Криму і Україні більше дев’яти років. Впродовж цього часу ми досягли найкращих результатів в своїй роботі — це дизайн і створення сайтів; досягли високої репутації і завоювали довіру багатьох підприємств і фірм як в Криму, так і в Україні.

Основні напрями нашій діяльності:

 1. розробка Інтернет — сайтів
 2. розкручування (просування) сайтів в мережі інтернет
 3. підтримка проектів
 4. створення корпоративного стилю: логотипів, плакатів, банерів і так далі

Звернувшись до нас, клієнт отримує в першу чергу професійну консультацію, після чого розробляється концепція роботи майбутнього ресурсу і безпосередньо сама розробка сайту або дизайну для сайту.

У нашому колективе працюють виключно професіонали своєї справи з великим досвідом. Тому кожна робота виконується в строк, якісно і професійно.

Головна наша перевага те, що звертаючись в нашу студію, Ви отримуєте повний комплекс послуг від розробки дизайну, просування сайту в Інтернеті. А головне за принципом «Все включено», ми не обумовлюватимемо з Вами додаткові платежі. Що дозволяє Вам економити час і засоби.

Колектив Pixel.com гарантує високу якість роботи і обслуговування. Ми готові Вас дивувати своїми приємними цінами і високим рівнем співпраці.

ПОСЛУГИ

Колектив Pixel.com пропонує Інтернет, дизайн послуги створення сайтів під ключ.

Перелік послуг:

 1. Створення Інтернет сайтів від найпростіших візиток
 2. Інтернет – магазини
 3. Корпоративні сайти
 4. Інформаційні сайти
 5. Розважальні сайти
 6. Промо – сайти
 7. Інтернет – портали

Оптимізація сайтів в пошукових системах.

Пошукові системи – найнадійніше джерело цільових відвідувачів для сайту. Адже користувач, який знайшов ваш сайт по конкретному запиту, з набагато більшою вірогідністю зробить замовлення на сайті, чим користувач, який перейшов на сайт по красивому банеру. Саме тому пошукове просування сайту – одна з найпопулярніших послуг інтернету-маркетингу, що зажадалися, і один з найбільш ефективних методів реклами в інтернеті. Пошукова оптимізація сайтів (seo розкручування сайту) направлена на поліпшення видимості сайту в результатах видачі пошукових систем. Чим краще видні в результатах пошуку заслання на сайт, тим більше на сайті відвідувачів, покупців, продажів. Пошукове розкручування сайтів допоможе досягти тієї мети, яку Ви ставили перед собою, створюючи Ваш веб-сервер-проект.

Просування сайтів.

Колектив Pixel.com пропонує повний комплекс послуг з просування сайту в пошукових системах. Великий досвід наших фахівців допоможе реалізувати бізнес в мережі Інтернет, ми використовуємо найбільш ефективні методи просування, дозволяють добитися найкращих результатів в найкоротші терміни.

Розкручування сайту

Розкручування сайту було і залишається одним з найефективніших способів залучення цільової аудиторії в інтернеті. Немає кращого способу заявити про себе потенційному клієнтові, чим з’явиться перед його очима в топ-10 результатів пошуку по введеному їм запиту. Саме це і є результатом пошукового розкручування сайту від Pixel.com.

Підтримка сайту.

Обслуговування сайту для підтримки його повної працездатності. Створення резервної копії сайту для відновлення роботи ресурсу після атак вірусів, а так само при необхідності відновлення даних

Дизайн сайтів

Дизайнери, для яких стиль, — найважливіше, можуть досягти успіху лише у разі, коли життя дозволяє їм розкіш вибирати замовлення, до яких личать їх стильові смаки.

Чи збираєтеся Ви рекламувати свою компанію, або замовляти корпоративну продукцію дарунку, перш за все, Вам необхідно розробити власний фірмовий стиль. Це те, з чого варто починати рекламну діяльність будь-якої компанії.

Розобка сайту

Сайт-візитка — це, як правило, простий сайт, що містить назву фірми, фірмову символіку, контактну інформацію, найзагальніші відомості про фірму і сферу її діяльності. В міру необхідності, через якийсь час, з сайту-візитки у будь-який момент можна зробити складну структуру (корпоративний сайт), з можливістю вирішувати додаткові завдання.

Сайт-візитка CMS — опис.

Сайт, на якому ви зараз знаходитеся, працює на т.н.»Системе управління вмістом»(CMS) і є прикладом — прототипом сайту-візитки. Весь функціональний набір засобів вистави і управління інформацією, який пропонує дана система, вільно портіруєтся в будь-який дизайн, по Вашому бажанню, обмеженому лише межами фантазії.

В цілому, ця система ідеально личить для формату «сайту-візитки», що складається з невеликої (10-20) кількості сторінок. Вміст сторінок зручно редагувати за допомогою вбудованого візуального редактора. Меню для навігації по сайту генерується автоматично.

Стандартно доступні наступні функції системи:

 • - Структура розділів завглибшки до 3-х рівнів.
 • - Автоматична генерація меню навігації.
 • - Форма для зворотного зв’язку через e-mail.
 • - Карта Сайту. — Версія для друку.
 • - Зміна ськинов дизайну.
 • - Підтримка створення мультіязичних сайтів.
 • - Візуальний редактор сторінок.
 • - Надання файлів для скачки.
 • - Перевірка битих заслань.
 • - Пошук по сайту.
 • - Зручна система адміністрування.
 • - Автоматичне резервне копіювання контента …і ін.

Розширення функціональних можливостей досягається шляхом підключення додаткових модулів — плагинов (наприклад: коментарі, гостьова книга, новини, rss, голосування, реєстрація користувачів, бази даних і ін.).

Система стабільна, працює з високою швидкістю, генерує валідний код.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – офіційне представництво компанії в мережі Інтернет, з детальною інформацією про компанію, її діяльність і цілі, повним переліком продуктів і послуг, з елементами інтерактивної взаємодії з відвідувачами. Дизайн сайту виконується в корпоративному стилі, тобто в оформленні присутній логотип компанії, корпоративні кольори і шрифти, інші елементи корпоративного стилю. Корпоративний сайт з інтерактивними елементами і наявністю веб-сервера-інтерфейсу для самостійного управління контентом сайту.

Інтернет магазин

Інтернет магазин. Ви хочете збільшити об’єм продажів, але не знаєте як? Починаєте звертатися в різні видавництва, просите про розміщення інформації про свою продукцію, вкладаєте в це чималі засоби і, у результаті такі дії не завжди виправдовують ваших чекань. На жаль, даний спосіб залучення споживачів вже давно застарів і втратив свою ефективність. Але не варто зневірятися, адже на зміну йому прийшов більш вдосконалений і перевірений на продуктивність метод вирішення Ваших проблем. Така усесвітня мережа, як Інтернет виробила глобальна дорога до становлення ринкових стосунків як провідну економічну форму. З її допомогою з’явилася можливість детальніше інформувати потенційних клієнтів про товари і послуги, за допомогою чого залучати до себе їх інтерес.
Сайт «Інтернет магазин» призначений для розміщення відомостей про свою діяльність з метою сповіщення користувачів про неї. У вміст ресурсу входить 10 текстових або модульних сторінок, а також каталог продукції до 1000 позицій. Крім того ми надаємо зручну систему управління, за допомогою якої замовник зможе самостійно виробляти певні дії на сторінках. При необхідності клієнт може скористатися консультаційною послугою з роботи сайту.Спеціалізуючись на новітніх технологіях розробки методів грамотного обслуговування, нам удається знаходити ефективні методи вирішення багатьох питань, що виникають у виробничому процесі.

Інформаційний сайт

Інформаційний сайт – сайт, який містить вичерпну інформацію по деякої наочної області. Сайти цього типа, як правило, містять безліч статей різних авторів, а також такі сервіси як: опити, голосування, розсилки. В основному, некомерційного типа.
Створення інформаційного сайту —ето створення великого сайту, личить для різних інформаційних агентств, сайтів ЗМІ, газет, радіостанцій, телеканалів. Основна мета розробки інформаційного порталу — надання великих об’ємів інформації. До інформаційних сайтів також відносяться різні розважальні портали. Модулі поставляються з інформаційним сайтом:

 • Дизайн на основі комерційного шаблону.
 • Кількість сторінок необмежена.
 • Новини > Статті, анонси.
 • Реєстрація користувачів.
 • Репортажі > Огляди.
 • Реклама.
 • Мовні версії (ru,en,ua).
 • Фотогалерея, відеогалерея.
 • Модуль «питання-відповідь» (FAQ).
 • Коментарі.
 • Інформери: прогноз погоди, курс валют і так далі.
 • Пошук по сайту > Лічильник відвідуваності.
 • Система управління — ви зможете самі управляти сайтом, оновлювати і редагувати сайт.

Промо-сайт

Промо-сайт – створюється для деякої конкретної маркетингової акції. При створенні промо-сайту значна увага приділяється дизайну сайту. Основна вимога до дизайну — яскравість, барвистість і запомінаємость, максимальне залучення уваги відвідувачів. Глибоке опрацювання деталей дизайну сайту, широке використання flash-анімації, грамотний копірайтінг і системний підхід до просування сайту дозволяють зробити промо-сайт ідеальним маркетинговим інструментом.

Інтерактивно розважальний сайт

Інтерактивно розважальний сайт – містить інтерактивні графічні елементи, реалізовані з технологією Флеш, заставки, ігри он-лайн, тести, опити, анекдоти, розважальну прозу, форуми, блоги (інформаційні стрічки користувачів), конкурси, акції он-лайн і так далі…

Інтернет-портал

Інтернет-портал – це великий веб-сервер-ресурс, який призначений для формування якогось співтовариства людей з певними інтересами. Портал може об’єднувати безліч різних сервісів, надавати клієнтам можливість покупки товарів, партнерам – обмін інформацією.

Сайти українською мовою, колектив Pixel.com робить з знижкою до 50%.

Портфоліо

Сайти, розроблені нашим колективом.

Сказочная долина красных пещер Кондиционеры
Сказочная долина красных пещер

Перейти на сайт

climat

Перейти на сайт

Компания «Автотриплекс» Сайт «Звёздное небо»
Автотриплекс

Перейти на сайт

Звёздное небо

Перейти на сайт

З повагою колектив Pixel.com